درباره ما

درباره مارکتینگ پروژه

وب سایت رسمی مارکتینگ پروژه با هدف فایل های دانلودی در تمامی زمینه های درسی و دانشگاهی همچنین با پشتیبانی از تمامی فرمت های مختلف فایل ها فعالیت خود را از تابستان سال ۹۶ آغاز نموده است.

امروزه سایت های زیادی در زمینه فایل های دانلودی درحال فعالیت هستند.

اکنون مارکتینگ پروژه با قدرت و اشتیاق فراوان خواستار ارائه خدماتی برتر و حتی برابری با محتویات چندین سایت معتبر،یکجا می باشد.

وب سایت مارکتینگ پروژه برتر با توجه بر اصول : کیفیت خدمات و محصولات ، احترام و مشتری مداری ، افزایش و گسترش دانش و همچنین ارائه جدیدترین مطالب و محصولات سراسر وب ، در حال گسترش می باشد.

ما در ابتدا فعالیت خود را از همکاری با چندین سایت معتبر حال حاضر وب (به عنوان مثال: فروشگاه پروژه برتر) شروع کردیم تا با دانش و تجربه کافی قدم در این عرصه بگذاریم و به مراتب تمرکز بیشتری نسبت به ارائه خدمات و محصولات خواهیم داشت تا بتوانیم قدمی در رشد و برطرف ساختن نیازهای شما اساتید ، دانشجویان و دانش آموزان گرامی برداشته باشیم.

    اطلاعیه سایت:     

باردیدکننده گرامی در صورتی که فایل و پروژه مد نظرتون درسایت موجود نبود از طریق بخش ” تماس با ما ” اطلاع دهید تا در اسرع وقت بر روی سایت آپلود و به اطلاع شما رسانده شود.                                                       تماس با مارکتینگ پروژه

.

با احترام

مدیریت وبسایت جواد حسین وش

تمامی حقوق برای مارکتینگ پروژه محفوظ است.